Při nákupu nad 999 Kč doprava ZDARMA
Kategorie
Značky
Doprava ZDARMA nad 999 Kč
 »  Osobní váhy  »  Concept  »  VO4000 Osobní váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, bílá

VO4000 Osobní váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, bílá

Toto zboží si právě prohlíží 7 zákazníků
VO4000 Osobní váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, bílá

VO4000 Osobní váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, bílá

Značka: Concept
Upozornit, až bude skladem
Můžete si aktivovat hlídacího psa, který Vás upozorní, až bude produkt naskladněn.
Kód: SIV.z65378 , EAN: 8595631011584

VO4000 Osobní váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, bílá - fotografie produktu

Parametry - VO4000 Osobní váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, bílá

Značka Concept
Určení Pánské

Popis - VO4000 Osobní váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, bílá

Osobní diagnostická váha Concept VO4000 Perfect Health přináší komplexní analýzu těla. Nabízí nosnost 180 kg a dokáže změřit 13 tělesných parametrů pomocí bioelektrické impedance. S aplikací Feelfit budete mít všechny údaje pod kontrolou.

S chytrou osobní váhou Concept VO4000 Perfect Health budete mít své zdraví pod kontrolou. Dosahuje nosnosti 180 kg s minimální měřitelnou hodnotou 0,2 kg. Osobní diagnostická váha VO4000 dokáže změřit 13 tělesných parametrů: hmotnost, BMI, tělesný tuk, hmotnost bez tuku, podkožní tuk, viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svaly, svalová hmota, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk. Díky této váze získáte podrobný přehled o vaší aktuální tělesné kondici.

Mobilní aplikace Feelfit - Pro kompletní využití všech funkcí váhy je nutné do mobilního telefonu nebo tabletu stáhnout aplikaci Feelfit, která je v češtině a volně dostupná na Google play (Android) nebo App Store (iOS). Během vážení se na LCD displeji váhy zobrazí aktuální hodnota vaší tělesné hmotnosti. Ostatní údaje se automaticky přenesou pomocí Bluetooth do mobilní aplikace, která je zpracuje, vyhodnotí a uloží.

Díky historii záznamů můžete sledovat vaše pokroky, posoudit efektivitu cvičení, vytvářet si nové cíle a podle zjištěných údajů např. přehodnotit stravovací návyky. Do mobilní aplikace lze přidat více členů, takže jejich výhod může využít celá rodina. Během vážení váha automaticky rozpozná osobu, která na ni stojí, a v aplikaci ji přiřadí naměřené hodnoty. Získáte tak ucelený přehled o tělesných parametrech a zdravotním stavu všech členů domácnosti.

Údaje z aplikace lze sdílet se svými přáteli a tím se vzájemně motivovat nebo odeslat k vyhodnocení např. svému lékaři. S maximální přesností získané hodnoty jsou měřeny na základě bioelektrické impedance (BIA). Během vážení zabudované senzory vyšlou do těla slabý elektrický signál, který změří elektrický odpor těla a následně vypočítají podíl tuku a ostatních složek. V okamžiku získáte podrobné a přesné údaje o vašich tělesných parametrech.

Minimalistický design bílé skleněné desky a nízký profil dodávají osobní váze VO4000 na atraktivitě. Díky tomuto elegantnímu zpracování nenaruší tato váha vzhled interiéru a perfektně zapadne do každé domácnosti.

Náš tip

V naší nabídce naleznete další analyzátory tuku.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Osobní váhy Všechny kategorie
859 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás